Agencja hostess, zespół animatorów, impresariat artystyczny – jest wiele firm, w których umowy to jedne z najważniejszych i najczęściej stosowanych dokumentów. Bez nich żadne zlecenie lub dzieło nie mogłoby być zrealizowane, a ich brak w systemie, w przypadku kontroli, to najszybszy sposób popadnięcia w kłopoty! Jednak dzięki rozwiązaniom stosowanym przez EBI24 z łatwością ich unikniemy.

Duża mobilność pracowników i zdalny tryb pracy są faktem. W szczególności widać to w branży eventowej, w której realizacja wszystkich projektów w jednej lokalizacji to ewenement. Niezależnie od miejsca organizacji wydarzenia czy realizacji zlecenia przez hostessy lub zaangażowanych artystów – umowy muszą być podpisane. Pomimo, że polskie prawo, w niektórych przypadkach pozwala zawrzeć umowę w dowolnej formie, w tym ustnej, to jednak umowę zlecenie czy umowę o dzieło lub z przeniesieniem praw autorskich powinniśmy zawrzeć w formie, w której jej zawarcie będzie łatwe do udowodnienia. Co jednak gdy termin zlecenia jest bliski, a szansa, że kurier wróci do nas z podpisanym egzemplarzem jest minimalna? W takiej sytuacji od problemów ustrzeże nas innowacyjne rozwiązanie od EBI24, umożliwiające zdalne uzyskanie odręcznego podpisu pod umową.

Jak to wygląda w praktyce? Najlepiej zobrazuje to przykład eventu organizowanego przez warszawską agencję eventową, w trakcie Gdynia Design Days.

Planowane wydarzenie zakładało współpracę z licznymi podwykonawcami – konferansjerem, dj, współpracującym scenografem i projektantem. Wybór modelek do pokazu, obsługa hostess, catering – wszystko to generowało nowe dokumenty i wymagało sprawnego ich obiegu między Gdynią, a centralą agencji. I tutaj z pomocą przyszedł system EBI24 i innowacyjna technologia umożliwiająca podpisanie naszym odręcznym pismem dokumentu otwartego na dowolnym ekranie dotykowym. Z rozwiązania tego można skorzystać nawet gdy podpisujące umowę firmy lub osoby fizyczne nie są klientami EBI24. W tym przypadku wystarczy przesłać w mailu link do umowy, a po otwarciu dokumentu na ekranie tabletu, smartfona czy ekranie dotykowym notebooka – w odpowiednim polu podpisać, tak jak byśmy to uczynili z umową w wersji papierowej. Co więcej, po zatwierdzeniu dokumentu, umowa automatycznie trafia do systemu, gdzie zostaje zarchiwizowana. Unikamy kłopotliwego odsyłania podpisanej umowy czy problemu z zagubionymi dokumentami. Tutaj wszystko jest pod kontrolą. System EBI24 umożliwia łatwy dostęp do zgromadzonych w archiwum elektronicznym umów – z każdego miejsce i o każdej porze, 7/24h. To się nazywa wygoda!